Når du ringer hertil - er det os du kommer til at tale med

Konsulent skov & naturprojekter

Esper Thygesen

8140 1612

esper@haderup-skovservice.dk​

Konsulent skov & naturprojekter

​Gert Gammelgaard
2047 9882

gert@haderup-skovservice.dk

Konsulent skov & naturprojekter

Anders Røhr Lauritzen​

8140 1613

anders@haderup-skovservice.dk

Direktør

Dann Handberg Madsen

4098 5599

dann@pallefabrik.dk​

Administration​

Vibeke Handberg Madsen

vibeke@haderup-skovservice.dk

Bogholderi

​Louise Amstrup Nielsen

bogholderi@haderup-skovservice.dk

​​FÅ ET UFORPLIGTENDE TILBUD

Kunne du tænke dig et uforpligtende tilbud?
​Så udfyld formularen her, så kontakter vi dig hurtigst muligt.

 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

​Om virksomheden ​

Haderup Skovservice blev grundlagt for mere end 35 år siden og har specialiseret sig i skovpleje, tynding, skovning og flishugning for skovejere og arealforvaltere i det meste af Jylland.

Haderup Skovservice A/S har i dag samme ejer som Feldborg Savværk & Pallefabrik A/S.

Det fælles ejerskab og tætte samarbejde mellem virksomhederne giver synergi og mulighed for optimering af værdikæden fra skoven til de færdige træprodukter.

Bedre udnyttelse af råtræet og effektiviseringer er tiltag, som tilsammen rammer bundlinjen hos skovejerne. ​

​Vore kunder

Kunderne hos Haderup Skovservice A/S er såvel private som offentlige ejere og forvaltere af skov- og naturarealer. Vi projekterer og udfører såvel små opgaver som helt store projekter i totalentreprise.

​​​Med en topmoderne maskinpark og særdeles rutinerede og erfarne medarbejdere, kan vi altid tilbyde teknisk optimale løsninger til konkurrencedygtige priser​.

​​Firmaoplysninger

​​Haderup Skovservice A/S

​​CVR: 39997886

​Kontaktoplysninger

​Telefon: 73 70 99 98

E-mail: inf​o@haderup-skovservice.dk