Kontakt Haderup Skovservice​

Haderup Skovservice A/S

Teglværksvej 3, Feldborg

​7540 Haderup​


​​Tlf: 73 70 99 98

Email: info@haderup-skovservice.dk

Åbningstider:

Mandag-torsdag: 7:00 - 16:00

​Fredag: 7:00 - 11:30


CVR: 39997886

Faktura e-mail: bogholderi@haderup-skovservice.dk

Bank: Ringkjøbing Landbobank

Konto: 7670 3061475

IBAN: DK5576700003061475

Swift: RINGDK22​

​FÅ ET UFORPLIGTENDE TILBUD

Kunne du tænke dig et uforpligtende tilbud?
​Så udfyld formularen her, så kontakter vi dig hurtigst muligt.​

 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Konsulent skov & naturprojekter
​Esper Thygesen
​8140 1612
​esper@haderup-skovservice.dk

​​Konsulent skov & naturprojekter

​Gert Gammelgaard

​2047 9882
​gert@haderup-skovservice.dk

​Konsulent skov & naturprojekter

Anders Røhr Lauritzen​

8140 1613

anders@haderup-skovservice.dk

​Direktør
​Dann Handberg Madsen

4098 5599
​dann@pallefabrik.dk​

Administration​

Vibeke Handberg Madsen

vibeke@haderup-skovservice.dk

​​​Bogholderi

​​Louise Amstrup Nielsen

​bogholderi@haderup-skovservice.dk

​​Firmaoplysninger

​​Haderup Skovservice A/S

​​CVR: 39997886

​Kontaktoplysninger

​Telefon: 73 70 99 98

E-mail: inf​o@haderup-skovservice.dk